Anasayfa » Güzellik » Hadise’nin saç modelleri

Hadise’nin saç modelleri

hadise_sac_modelleri_Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hadise 1985 yılında Belçikada dünyaya geldi. Eurovision’daki başarılı performansı ile ülkemizde gönülleri bir kez daha fethetmeyi başardı. Son olarak O ses Türkiye’nin sempatik jurisi olarak hayran kitlesini arttırdı. İddialı dansları, gösterişli kıyafetleri, başarılı makyajı ve orjinal saç modelleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Haftanın iki günü O Ses Türkiye programında gördüğümüz Hadise, her programda değişik bir saç modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Kahferengi ve sarının neredeyse her tonu ile görmeye alıştığımız sanatçı en çok bal rengi saçı seviyor heralde… Kliplerinde kıvırcık saç modeli tercih eden Hadise yaptığı seksi dansı, giyim şekli ve makyajı ile bütünleşiyor. Günlük hayatta toplu saç modelleri kullanıyor. Ayrıca saç modelini, giydiği kıyafete göre değiştiriyor.

Modern elbiseleri düz kahküllü saç modeli, yakası kapalı kıyafetleri topuz saç modelleri ile tamamlıyor. İri dalgalı, yarı toplanmış saç modelini romantik elbiseleri, S dalgalı vintage model saçı ise klasik giyimleri ile kullanıyor. Konserlerinde ise genellikle göz dolduran hareketli saç modelleri kullanıyor. Biraz öncede bahsettiğimiz gibi güzel sanatçı her elbise için ayrı bir saç modeli kullanıyor.

Stilini değiştirmeden çok farklı görüntülere bürünebilen Hadise, her hafta ekranlara farklı giyim tarzı ve saç stilleri ile çıkıyor. En ilginç tarzlarını dahi mükemmel taşıyan bir sanatçı. Ekranlara Hadise çıkacağı her gün “Bu gün ne giydi, nasıl bir makyaj yaptı, saç modeli bu hafta ne?” diye düşünerek geçiriyoruz.

Özet ;
Eleştirmen
Hadise Saç Modeli
Tarih
Yorum Yapılan
Magazin güzellik
Oylama Derecesi
5

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>