DOLAR: 2.22 TL
EURO: 3.01 TL

Bayan Aksesuar Modelleri

Bayan Aksesuar Modelleri

Bu yıl hangi aksesuarları kullanacağınızı merak ediyorsanız,en şık bayan aksesuar modellerinden oluşan yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Bu sene ve geçen senelerde oldukça moda olan kuru kafa motiflerini bu yaz saatler ve takılarda da sıkça göreceğiz. Bayan tişörtlerin, fularların ve hatta artık ayakkabıların üzerinde gördüğümüz aksesuar modası saatlere de taşındı. Birçok ünlü markanın mağazalarında bulabileceğiniz bu saatler, çelik kasa, mineral cam ve siyah rugandan oluşuyor. Akrep ve yelkovanın kırmızı renkli oluşu ise hemen göze çarpmakta.

Parti ve davetlerin bol olduğu gecelerde kıyafetinize anlam katmak isterseniz, moda markalarının her mevsime uygun olarak tasarladığı özel koleksiyonundaki çantaları da deneyebilirsiniz. Gece dışarı çıkarken ya da gece davetlerde giyebileceğiniz çantaların yer aldığı koleksiyonda ayrıca, taşlı kolye ve bilezikler, saatler, dantel detaylar içeren elbiseler de sizin gecenin en şık kadını yapmaya yeterli olacak.

thumbs 2013 akseauar yuzuk modasi Bayan Aksesuar Modellerithumbs 2013 Aksesuar Modasi Bayan Aksesuar Modellerithumbs 2013 aksesuar modasi 8 Bayan Aksesuar Modellerithumbs 2013 aksesuar modasi13 Bayan Aksesuar Modellerithumbs 2013 aksesuar trendleri Bayan Aksesuar Modellerithumbs 2013 taki koleksiyonu Bayan Aksesuar Modellerithumbs 2013 trend saat modelleri Bayan Aksesuar Modellerithumbs aksesuar modasi Bayan Aksesuar Modellerithumbs aksesuar taki Bayan Aksesuar Modellerithumbs aksesuarlar Bayan Aksesuar Modellerithumbs hm bayan aksesuar Bayan Aksesuar Modellerithumbs leoparli 2013 ayakkabi modeli Bayan Aksesuar Modellerithumbs sac aksesuar Rodarte 1 Bayan Aksesuar Modellerithumbs takilar Bayan Aksesuar Modelleri
2013 akseauar yuzuk modasi Bayan Aksesuar Modelleri
2013 Aksesuar Modasi Bayan Aksesuar Modelleri
2013 aksesuar modasi 8 Bayan Aksesuar Modelleri
2013 aksesuar modasi13 Bayan Aksesuar Modelleri
2013 aksesuar trendleri Bayan Aksesuar Modelleri
2013 taki koleksiyonu Bayan Aksesuar Modelleri
2013 trend saat modelleri Bayan Aksesuar Modelleri
aksesuar modasi Bayan Aksesuar Modelleri
aksesuar taki Bayan Aksesuar Modelleri
aksesuarlar Bayan Aksesuar Modelleri
hm bayan aksesuar Bayan Aksesuar Modelleri
leoparli 2013 ayakkabi modeli Bayan Aksesuar Modelleri
sac aksesuar Rodarte 1 Bayan Aksesuar Modelleri
takilar Bayan Aksesuar Modelleri

Bu yaz, cesur güneş gözlükleri çok moda olacak! Dsquared2’de bulabileceğiniz güneş gözlükleri, sizi bu sezonun en dikkat çekici kadını yapmaya yetecek. 50’li ve 60’lı yıllardan ilham alınan ve vintage ruhunu tüm zarafeti ile yansıtan bu güneş gözlüklerinin işçiliği ise öne çıkan detaylardan.

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
  pin it button Bayan Aksesuar Modelleri

  Bayan Aksesuar Modelleri Konusuna Ait Etiketler

  Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş
  Instagram

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış.

  Yorum Yaz

  Yukarı Çık